BA-035-038
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-035-038
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
35 mm
Diameter utv.
38 mm
Längd
36 mm