Bördelkoppling kompl med konring mutter ring

Bördelkoppling kompl med konring mutter ring

Partnumber:
ABO06L

Package size:
1 st

Min. order quantity is:
1 st
Diameter rør
6 mm

Gevind indvendig metrisk
M12x1,5

Mærke navn
Stauff

Serie
L

Sikkerhedsfaktor
4

Temperatur maks.
+100 °C

Temperatur min.
-35 °C

Tryk maks.
500 bar
Pakke str.
1 st

Stregkode
444884

Brutto vægt
Kg

Netto vægt
0,015 Kg

Oprindelsesland
deu

Intrastat varekode
73071110

Bördelkoppling kompl med konring mutter ring

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
HydraSpecma | Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler – Elektrificering – Vedvarende Energi

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og bygge state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, skræddersyet til vores kunders forskellige behov på tværs af brancher.

Vores ekspertise stopper ikke bare der. Vi er også førende inden for levering af omfattende slange- & rørledningsartikler – fra højkvalitets slanger og rør til robuste fittings og adaptere – som sikrer problemfri væskekontrol og langtidsholdbar ydeevne.

Vi tilbyder også et stærkt produktudvalg til industrien for vedvarende energi, der understøtter din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer samt slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment afspejler dette. Uanset om du arbejder med komplekse hydrauliske systemer eller søger pålidelige komponenter, leverer vi løsningen, du har brug for.

Tag næste skridt med os og oplev, hvordan præcision og teknik går hånd i hånd – og hvor hver eneste forbindelse handler om mere end komponenter og systemer; det handler om mennesker og deres forretning.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES

KONTAKT HYDRASPECMA