Plus+1 Prop.v. Trykbeg. 50l/m 7-250bar XMP06-250-00-00-00
Osanumero:
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
Kiristysmomentti
44 - 50 Nm
Mallikoodi
XMP06-250-00-00-00
Paineen asetus max.
250 bar
Paineen asetus min.
7 bar