6012-20-38S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
31 varianter
Utvald variant:
6012-20-38S
Adapter Rak, Utv-G 11/4'' Utv-M52x2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
38 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M52x2
Märke namn
Hydraspecma
Serie
S
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar