6012-06-10L
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
35 variants
Chosen variant:
6012-06-10L
Adapter Rak, Utv-G 3/8'' Utv-M16x1.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
10 mm
Material
Stål
Pressure max.
315 bar
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C