5TIR112544
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112544
Bultkit för SD25/6 6 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
6
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
544 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm