5TIR112482
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112482
Bultkit för SD25/5 5 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
5
Flow Nominel
240 lpm
Længde
482 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar