5TIR112358
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112358
Bultkit för SD25/3 3 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
3
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
358 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm