5TIR112296
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112296
Bultkit för SD25/2 2 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
2
Flödeshastighet nominell LMin
240 lpm
Längd
296 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
50 Nm