5TIR110458
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
5TIR110458
Bultkit SD16/7 7 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
458 mm
Number of sections
7
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm