5TIR108459
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108459
Bultkit för SD6/10 10 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
10
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
459 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm