5TIR108421
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108421
Bultkit för SD6/9 9 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
9
Flow Nominel
45 lpm
Længde
421 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
467761
Bruttovikt
0,54 Kg
Nettovikt
0,54 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Skruvsats för montering av: 1 ingångsmodul, 9 element, 1 utgångsmodul.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Spole Walvoil, 24 VDC, SD5 SDM100, DIN-A