5TIR108383
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108383
Bultkit för SD6/8 8 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
8
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
383 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm