4915-18-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
4915-18-06-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM18 SL3/8
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
20 mm
Diameter banjo
18 mm
L
74,1 mm
L1
29,5 mm