4892-12-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
4892-12-06-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
L
68 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
24 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
90 °
Åtdragning moment
30 Nm