4842-25-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
4842-25-12-SY
PRESSNIPPEL 4842 IM36 SL3/4 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
25 mm
HEX 1
46 mm
L
147,9 mm
L1
39 mm
L3
119 mm
L4
32 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
46 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M36x2
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
55 Nm
ØC
15 mm