4822-25-16-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
30 variants
Chosen variant:
4822-25-16-SY
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø1'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
25 mm
HEX 1
46 mm
L
86 mm
L1
47 mm
Nyckelstorlek
46 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M36x2
Slangdimension
1 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
100 Nm
ØC
19 mm
ØD
19 mm