4822-20-12-SY
Utvald variant:
4822-20-12-SY
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø3/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
20 mm
L
78 mm
L1
39 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
36 mm
Pakningsmateriale
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
50 Nm