4810-38-20-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-38-20-SY
Pressnippel rak DKS M52x2
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
38 mm
L
101 mm
L1
46,5 mm
Materiale
Syrafast stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
55 mm