4792-35-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
4792-35-20-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
35 mm
L
153 mm
L1
54,5 mm
Nyckelstorlek
50 mm
Slangdimension
1.1/4 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
100 Nm