4792-28-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
4792-28-16-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
28 mm
L
126 mm
L1
47 mm
Nyckelstorlek
46 mm
Slangdimension
1 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
55 Nm