4792-12-05-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
4792-12-05-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
L1
28 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
22 mm
Pakningsmateriale
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
5/16 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
25 Nm