4742-10-04-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
4742-10-04-SY
Presskoppling 45°, Inv-M16, Ø1/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
10 mm
HEX 1
19 mm
L1
28 mm
L3
70 mm
L4
16 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
19 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M16x1,5
Serie
L
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
18 Nm
ØC
4 mm