4722-42-20-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-42-20-SY
Pressnippel rak DKOL M52x2 SL1.1/4" Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
42 mm
HEX 1
60 mm
L
93,3 mm
L1
45,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
60 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M52x2
Serie
L
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
ØC
26 mm
ØD
32 mm