4722-35-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-35-16-SY
Pressnippel rak DKOL M45x2 SL1" Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
35 mm
HEX 1
50 mm
L
81,5 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M45x2
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
ØC
19 mm
ØD
26 mm
Package size
Barcode
381193
Gross weight
0,42 Kg
Net weight
0,42 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
1.1/4" Insert - (35L) M45x2 female - AISI316
Partnumber:
4722-35-20-SY
Package size:
Min. order quantity is:
BSP union nut, 60° cone face, 90° elbow stainless
Partnumber:
4091-12-10-SY
Min. order quantity is:
NPT male - MB stainless
NPT male - MB stainless
1" Insert - 1.1/4" NPT male - AISI316