4722-28-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-28-16-SY
Pressnippel rak DKOL M36x2 SL1" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
28 mm
L
80,5 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
41 mm
Packningsmaterial
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
55 Nm