4722-12-05-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-12-05-SY
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL5/16'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
5/16 "
Key size
22 mm
L
52,5 mm
L1
28 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
25 Nm