4722-12-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-12-04-SY
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL1/4'' Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
22 mm
Pakningsmateriale
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
25 Nm