4722-10-04-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-10-04-SY
Pressnippel rak DKOL M16x1.5 SL1/4'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
L
50 mm
L1
28 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
19 mm
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
18 Nm