4710-18-10-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-18-10-SY
Pressnippel rak DKL M26x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
18 mm
L
61,3 mm
L1
27,3 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
27 mm
Serie
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
5/8 "
Temperatur maks.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
225167
Gross weight
0,10 Kg
Net weight
0,10 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling L-klass. Utvändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak, Inv-JIC 7/8''-14, Ø5/8'', syrafast
Partnumber:
4221-10-10-SY
Min. order quantity is:
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Partnumber:
4792-18-10-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL5/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL5/8 SY
Pressnippel rak DKS M30x2
Pressnippel rak DKS M30x2
Presskoppling Rak Utv-G 5/8'' Ø5/8'', Syrafast
Presskoppling Rak Inv-G3/4'' Ø5/8'' Pressad mutter, Syrafast
Pressnippel 45B JIC 7/8 IR x SL 5/8, syrafast
Presskoppling Rak, Utv-JIC 7/8''-14, Ø5/8''
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL5/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL5/8
Presskoppling 45°, Inv-M26, Ø5/8'', Syrafast
Pressnippel rak DKOL M30X2 SL5/8" Syrafast
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø5/8'', Syrafast
Pressnippel rak DKOL M26x1.5 SL5/8" Syrafast
Presskoppling Rak, Utv-ORFS 1''-14, Ø5/8''
Pressnippel 4224 IO1-14
Pressnippel 4224 IO1-14
4224-10-10-L-SY
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY