4710-12-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-12-04-SY
Pressnippel rak DKL M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/4 "
Key size
22 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C