1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/2" SAE6000 - 45°-1200N20-24
1.1/4" Insert (No-Skive) - 1.1/2" SAE6000 flange - 45° - 1200N20-24
Artikelnummer:
4641N24-20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
C
120 mm
Fläns
1.1/2 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
H
46 mm
Modell kod
1200N20-24
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
T
63,5 mm