4100-10-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-10-04-SY
PRESSNIPPEL 4100 10MM SL1/4 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
L
60,5 mm
L1
28 mm
L2
28 mm