3822-12-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
3822-12-16-SY
Slangnippel R3/4 till SL25mm, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter slang inv.
25 mm
Diameter slanganslutning
1 "
Gänga
R 3/4 BSPT
Gänga ISO standard
ISO 2999
Materialkvalitet
1.4408 / AISI316L
Märke namn
Hydraspecma
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Tryck max.
16 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
342495
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Slangnippel R3/4 till SL25mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
Artikelnummer:
1062-02-H-SY
Förpackningsstorlek:
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
Artikelnummer:
FLP125
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.