313M22X15
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
313M22X15
Banjobult M22x1.5, L=46 C=39
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter pipe
22 mm
Length without head
39 mm
Material
Stål
Standard DIN
DIN 7643-3
Surface treatment
El-forzinkad
Thread outer metric
M22x1,5
Total length
46 mm
Pakke str.
Stregkode
202117
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Banjobult M22x1.5, L=46 C=39
Artikel datablad
Andre kigger på
Varenummer:
BR-61040703
Min. bestillingsenhed er:
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
Varenummer:
150-12L-04
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
BR-61000003
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 9,5 mm
NK08BE10
10 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
10 st
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK
Threaded fitting 5/8-18 UNF
Threaded fitting 5/8-18 UNF
412-8
UM04R06
UM04R06
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/2'', NV 24mm
UM13R13
5 st
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M10x1, NV 12mm
UM02M10
Union nut - BSP female - M / UM-R
UM08R10
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M14x1.5, NV17mm
UM06M14
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/2'', NV 27mm
UM10R13
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M22x1.5, NV 27mm
UM13M22
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G3/8'', NV 19mm
UM08R10
Elbow M16x1,5
Elbow M16x1,5
NK08DKM1690
Elbow M18x1,5
Elbow M18x1,5
NK10DKM1890
Elbow M14x1,5
Elbow M14x1,5
NK06DKM1490
Elbow M12x1,5
Elbow M12x1,5
NK04DKM1290
Elbow, 90°, w. union nut, MM thread
NK06DKM1490
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M30x1.5, NV 36mm
UM20M30
Mutter Lågtryvcksnippel Inv-G1/4'', NV 17mm
UM06R06
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/8'', NV 14mm
UM02R02
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M12x1.5, NV 14mm
UM04M12
Lödadapter Banjo Ø15, Ring 18mm
BLL15DIN7642
Banjo for soldering
Banjo for soldering
BLL18DIN7642
Lödadapter Banjo Ø8, Ring 12mm
Lödadapter Banjo Ø8, Ring 12mm