313M14X15
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
313M14X15
Banjobult M14x1.5, L=32 C=26
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
14 mm
Gänga utv. metrisk
M14x1,5
Längd utan huvud
26 mm
Standard DIN
DIN 7643-3
Tillverkningsmaterial
Stål
Totallängd
32 mm
Ytskiktbehandling
El-forzinkad
Package size
10 st
Barcode
202114
Gross weight
0,026 Kg
Net weight
0,026 Kg
Country of origin
deu
Product information
Banjobult M14x1.5, L=32 C=26
Artikel datablad
Others has been looking for
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Partnumber:
BR-61953103
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Partnumber:
NK08RN16
5 st
Min. order quantity is:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
150-12L-04
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
M10x1 UF CONV
M10x1 UF CONV