Presskoppling GSP 45°, Ø1.1/2'', Inv-M42-DKO-42L

Anslutning: MM invändigt gängad med O-ring och 24° kon.

_x000D_

Tätning: O-ring mot metall.

Varenummer:
24GSP42FDLORX45

Pakke str.:
1 st

Min. bestillingsenhed er:
1 st
Diameter rør
42 mm

Dimension A
208.9 mm

Dimension B
135.2 mm

Dimension D
1.1/2 "

Dimension E
44 mm

Dimension H
60 mm

Model kode
24GSP-42FDLORX45

Serie
L

Slangekoblingstype
Till lös hylsa

Slangestørrelse
1.1/2 "

Vinkel
45 °
Pakke str.
1 st

Stregkode
232834

Brutto vægt
1,26 Kg

Netto vægt
1,26 Kg

Oprindelsesland
CZE

Intrastat varekode
73269098

Anslutning: MM invändigt gängad med O-ring och 24° kon.

_x000D_

Tätning: O-ring mot metall.

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler til væsketransport – Elektrificering – Vedvarende Energi | HydraSpecma

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og konstruere state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, der er skræddersyet til at imødekomme vores kunders dynamiske behov.

Vores ekspertise stopper ikke bare der; vi er også førende inden for levering af omfattende løsninger til væsketransport. Fra slanger og rør af høj kvalitet til robuste fittings og adaptere har vi alt, hvad du behøver for at sikre problemfri væskekontrol.

HydraSpecmas ekspertområde omfatter også en stærk produktportefølje til industrien for vedvarende energi, hvor vi kan støtte din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer og slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment er et vidnesbyrd om vores dedikation til kvalitet. Uanset om du har at gøre med komplekse hydrauliske systemer eller leder efter pålidelige komponenter, der kan vi levere den løsning, du søger.

Tag næste skridt med os, og oplev hvor teknik møder præcision, og hvor hver eneste forbindelse, vi skaber, ikke kun handler om komponenter og systemer, men også om mennesker og deres forretninger.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES