1RGD1/2X30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
1RGD1/2X30
Anslutning 90B G 30-G1/2" Stål
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
3
Bult dimension
M6x22 mm
Bultcirkel
30 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
I
30 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
15,88X2,62S mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
90
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Vit-förzinkat
Package size
Barcode
441977
Gross weight
0,18 Kg
Net weight
0,18 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Vinkelflange 1/2" BSP - (3) Boltcirkel 30mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Pumpanslutning 90G 30-IG1/2 stål
Partnumber:
RS1-12
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''