1RGD1/2X30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
1RGD1/2X30
Anslutning 90B G 30-G1/2" Stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
3
Bult dimension
M6x22 mm
Bultcirkel
30 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
I
30 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
15,88X2,62S mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
90
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Vit-förzinkat
Förpackningsstorlek
Streckkod
441977
Bruttovikt
0,18 Kg
Nettovikt
0,18 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Vinkelflange 1/2" BSP - (3) Boltcirkel 30mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Pumpanslutning 90G 30-IG1/2 stål
Artikelnummer:
RS1-12
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''