1BKA1/2X35
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
1BKA1/2X35
Pumpanslutning 90° 1/2" BSP - (4) 35mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
4
Bult dimension
M6x20 (x2) + M6x35 (x2) mm
Bultcirkel
35 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
I
35 mm
Märke namn
Stauff
O-ring
18,72X2,62 mm
Packningsmaterial
NBR
Shore
70
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
315 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Vit-förzinkat
Förpackningsstorlek
Streckkod
477223
Bruttovikt
0,32 Kg
Nettovikt
0,32 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Köps ofta tillsammans med
Sortimentlåda O-ring flänstätning, 1/2 - 4tum
Artikelnummer:
SORT-SAE
Sortimentlåda O-ring flänstätn 1/2 - 2tum
Artikelnummer:
SORT-SAE-S
Andra tittar på
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''