1BKA1/2X30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
1BKA1/2X30
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M6x20 (x2) + M6x35 (x2) mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Aluminium
Number of bolts
4
O-ring
15,88X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
Vit-förzinkat
Thread inner
G 1/2 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
441896
Bruttovikt
0,27 Kg
Nettovikt
0,27 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Vinkelflange 1/2" BSP - (4) Boltcirkel 30mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Flange elbow - BSP female
Flange elbow - BSP female
Artikelnummer:
1BKA1/2X30
Förpackningsstorlek:
Flange 90° 1/2" BSP - (4) 40mm - Steel