Spole D14E-12D-1.8A-DN 12VDC 1.8A
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
22.2 mm
Effekt W
30 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
59 mm
Modell
D14E
Modell kod
D14E-12D-1.8A-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V