Spole M13-24D-20W-DED
Foto kan afvige fra fysisk vare.
…
Read more
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
Spole M13-24D-20W-DED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
20 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-24D-20W-DE-D
Märke namn
Danfoss
Spänning
24 V