Spole M13-12D-20W-DED
Coil M13-12D-20W-DED
…
Read more
1 st
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
Spole M13-12D-20W-DED
Tillbehör (1)
Deutsch 2 polkontakt Hona
Partnumber:
DT06-2S
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
M13-20D-20W-DED
Märke namn
Danfoss
Spänning
12 V
Ström
DC
Package size
Barcode
451298
Gross weight
0,21 Kg
Net weight
0,21 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Coil M13-12D-20W-DED
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
Min. order quantity is:
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
C22S3-D220K1/12
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W