Spole M16-20D-27W-DN
Spole M16-20D-27W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Diameter inv.
16.15 mm
Effekt W
27 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
50.2 mm
Modell
M16
Modell kod
M16-20D-27W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
20 V