Spole M19-27D-33W-DN
Spole M19-27D-33W-DN
Osanumero:
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
Halkaisija sis
19.15 mm
Jännite
27 V
Malli
M19
Mallikoodi
M19-27D-33W-DN
Pistoke malli
DIN 43650 Form A
Pituus
56 mm
Suojausluokka
IP 65
Teho W
33 W