16GS30FDHORX-RB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
16GS30FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø1'', Inv-M42, DKO-30S, Rock Breaker
A
118 mm
B
61,6 mm
D
1"
Diameter rør
30 mm
H
50 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
200 - 220 Nm