16GS16HLE90-127
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
16GS16HLE90-127
I-DEL Slangskarv 90gr
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
127 mm
B
70,2 mm
E
127 mm
Modell kod
16GS-16HLE-127
Märke namn
Gates
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
1 "