16GS16FLH90-100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
16GS16FLH90-100
Presskoppling GS 90B, Ø 1'', SAE 1'', Kod 62
Tillbehör (1)
SKYDDSHUV SAE6000-1tum
Artikelnummer:
SAE6-1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
135 mm
B
78,2 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
47.6 mm
E
100 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
47,6 mm
Modell kod
16GS-16FLH90-100
O-ring
32,93X3,53 mm
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
1 "