16GS16FLC60-050
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
16GS16FLC60-050
Presskoppling GS 60B, Ø 1'', SAE 1'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
163 mm
B
106 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
47.6 mm
E
50 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
47,6 mm
Modell kod
16GS-16FLC60-050
Märke namn
32,93X3,53 mm
Passar till
Caterpillar®
Shore
90
Slangdimension
1 "